گیلان فورکاگیلان فورکا /گفته می‌شود طراحی گوشی تاشوی گلکسی ایکس (Galaxy X) یا همان گوشی هوشمند تاشو و انعطاف پذیر سامسونگ در ماه ژوئن سال جاری ۲۰۱۸ میلادی به پایان می‌رسد و احتمالا در اوایل سال آینده ۲۰۱۹ میلادی نیز رونمایی و معرفی خواهد شد. قرار است این گوشی به یک صفحه نمایش ۳.۵ اینچی مجهز شود.


این گزارش که از سوی یکی از منابع موثق در حوزه تکنولوژی منتشر شده است، خبر خوشی برای آن دسته از کاربرانی که در انتظار مشاهده هرچه زودتر این محصول جدید و شگفت انگیز هستند، به شمار می‌آید. این گوشی احتمالا در نخستین ماه از سال آینده میلادی یعنی ژانویه ۲۰۱۹ در معرض دید عموم کاربران و علاقمندان قرار خواهد گرفت.


این در حالیست که بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان فعال در حوزه فناوری بر این باورند از آنجایی که سامسونگ معمولا هر ساله گوشی‌های گلکسی اس خود را در کنگره جهانی موبایل در فصل بهار معرفی می‌کند، بنابراین احتمال اینکه گوشی تاشوی گلکسی ایکس نیز در کنگره جهانی موبایل (MWC) به نمایش درآید قوی‌تر است. اما برخی دیگر از تحلیلگران همچنان باور دارند که این گوشی پیش از MWC و در جریان نمایشگاه CES در ماه ژانویه رونمایی خواهد شد.


پیش‌بینی می‌شود این محصول با قیمت ۲۰۰۰ دلار وارد بازارهای جهانی شود بنابراین به نظر می‌رسد تنها برای عده خاصی از طرفداران تکنولوژی جذابیت ایجاد خواهد کرد و کاربران عادی از آن استقبال چندانی نمی‌کنند.


/ایسنا

درباره : استانی