گیلان فورکا


خزانه‌دار فدراسیون فوتبال گفت: در صورتی که بخواهیم انتظارات مردم و مسئولان را برآورده کنیم باید مشکلات مالی چه از طریق فیفا و چه از طریق بانک مرکزی مرتفع شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی سلیمانی عنوان کرد: با توجه به اینکه منابع درآمدی فدراسیون با نبود حق پخش، تنها قرارداد اسپانسری و تبلیغات محیطی است و فدراسیون در حال حاضر با شرکت فناپ که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه بانک پاسارگاد قرارداد دارد که متاسفانه این شرکت به تعهدات حود عمل نکرده و این موضوع باعث اختلاف در روند آماده‌سازی تیم‌های ملی شده است به گونه‌ای که فدراسیون مجبور به لغو مسابقات تدارکاتی و اردوهای داخلی و برون مرزی خواهد شد.

وی گفت: با توجه به زمان باقیمانده تا شروع جام ملت‌های ۲۰۱۹- امارات در صورت عدم تامین اعتبار لازم شرایط آماده سازی به خصوص نسبت به وضعیت رقبای حاضر در جام ملت‌ها بسیار متفاوت و سخت‌تر خواهد بود. فراموش نکنیم همین شرایط سخت برای تیم‌های ملی فوتبال، فوتبال ساحلی و بانوان نیز وجود دارد.

سلیمانی افزود: در صورتی که بخواهیم انتظارات مردم و مسئولان را برآورده کنیم علی الخصوص قهرمانی و کسب نتیجه قابل قبول در آسیا باید مشکلات مالی چه از طریق فیفا و چه از طریق بانک مرکزی و غیره مرتفع شود.

خزانه‌دار فدراسیون خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال تاکنون موفق به انتقال درآمدهای خود از فیفا نگردیده است و هیچگونه کمکی از نهادی دیگر بابت تیم ملی نداشته است. امیدواریم بتوانیم حداقل ارز مورد نیاز خود را به قیمت مصوب از دولت دریافت کنیم.

تعداد بازدید: ۱

درباره : استانی