گیلان فورکابه گزارش گیلان فورکا،‌ وینفرد شفر، سرمربی استقلال پس از پیروزی تیم ملی ایران در دیدار اول جام جهانی مقابل مراکش گفت: در نیم ساعت ابتدایی، می‌توان گفت مراکش شرایط بهتری داشت اما با ادامه مسابقه و هرچه از روند بازی گذشت، تیم ایران بهتر و بهتر شد و توانست عملکرد مطلوبی داشته باشد.


او افزود: در تورنمنتی مثل جام جهانی، خوب دفاع کردن بسیار مهم است و تیم ایران هم عملکرد دفاعی بسیار خوبی داشت. روزبه چشمی در کار دفاعی بسیار خوب بود و مجید حسینی هم همین طور. امید ابراهیمی هم در میانه میدان فوق العاده عمل کرد.


شفر همچنین گفت: بازی بسیار بسیار سختی بود، به تیم ملی ایران، به همه بازیکنان و کادر فنی تبریک می‌گویم و بهترین آرزوها را برایشان دارم.


سرمربی آلمانی استقلال خاطرنشان کرد: ایرانی‌ها از خط دفاع تا خط حمله خوب کار کردند و مراکش فقط یک موقعیت جدی روی دروازه ایران داشت. تیم حریف هم اشتباهاتی داشت اما چیزی که حالا مهم است، کسب ۳ امتیاز است. همان طور که پیش از این هم گفتم، موفقیت در بازی اول بسیار مهم است و با این ۳ امتیاز، درهای صعود برای ایران باز است. این پیروزی برای فوتبال ایران بسیار مهم بود.

درباره : استانی